укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Виховна робота
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Виховна робота

Виховна робота
у Вищому професійному училищі №27 м.Куп'янськ здійснюється за напрямками:

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯПерехід на україномовне викладання всіх предметів; проведення всіх позакласних заходів українською мовою; проведення першого уроку в День Знань; тематичні виховні години; тематичні тижні, лінійки; літературні читання, конкурси; огляди художньої самодіяльності серед учнів груп; участь у обласних оглядах художньої самодіяльності; свято до Дня української писемності; участь у Міжнародному конкурсі з української мови ім.П.Яцика; відзначення ювілейних дат українських письменників та діячів культури; патріотичні ігри «Козацькому роду нема переводу» та «Ми - українці»; вечорниці, українські ярмарки; святкові заходи до Дня Перемоги.
 МОРАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ
Тематичні виховні години; бесіди; шефська допомога людям з обмеженими можливостями, учасникам війни; робота ради з профілактики правопорушень; бесіди з працівниками соціальної служби.
ТРУДОВЕ ВИХОВАННЯ
Уроки виробничого навчання; гуртки технічної творчості; конкурси професійної майстерності; виставки технічної творчості; участь у акції "За чисте довкілля».
ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ
Вечори, зустрічі з композиторами, поетами; гуртки художньої самодіяльності; конкурси «Міс Осінь», «Ну-мо, дівчата!»; виставки квітів «Золота осінь», експозиції ікебан «Зимова казка»; конкурс новорічних стіннівок.
ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ
Робота університету правових знань за участю працівників правоохоронних органів; робота ради з профілактики правопорушень; участь в училищних і обласних олімпіадах з основ права.     
ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"