укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Виховна робота » Спортивна робота
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Спортивна робота

 
Важливою складовою системи виховання учнівської молоді є спортивна робота. У Вищому професійному училищі № 27 цю роботу планує та організовує керівник фізичного виховання, разом із заступником директора з навчально-виховної роботи. 
 
Для проведення уроків фізичного виховання, занять спортивних секцій і спортивних змагань в училищі є сучасна спортивна зала та упорядкований спортивний майданчик
 
На уроках фізичного виховання викладач диференційовано підходить до кожного учня, дозуючи фізичне навантаження відповідно до медичних показників. 
 
В навчальному закладі працюють спортивні секції загальнофізичної підготовки, настільного тенісу, футболу, волейболу, баскетболу. 
Традиційним є проведення училищної Спартакіади учнів І курсу та спортивних змагань з:  
  • футболу
  • волейболу
  • баскетболу
  • настільного тенісу
  • шашок
  • шахів
За результатами загальноучилищних змагань формується збірна команда училища з певного виду спорту, яка бере участь у міських та обласних змаганнях. 
 
Вище професійне училище № 27 м. Куп’янськ є неодноразовим призером та переможцем змагань з таких видів спорту, як футбол, легка атлетика, волейбол, баскетбол, настільний теніс та ін. (див. сторінку НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
 ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"