укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » ПРЕС - АНОНС
08.12.2017
Форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

07 грудня 2017 року у сесійній залі Куп’янської міської ради пройшов форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків волонтерської роботи за 2017 рік.


07.12.2017
"Герої не вмирають"

07 грудня 2017 року в групі Тр-59 відбулася виховна година на тему: "Герої не вмирають", присвячена Дню Збройних Сил України.

Класний керівник Солонина О. П. провів екскурс в історію створення української армії.05.12.2017
Акція "Оберіг для захисника України"

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня)та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ "Куп’янський регіональний центр професійної освіти" з пропозицією взяти участь в обласній акції "Оберіг для захисника України".04.12.2017
5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю».01.12.2017
Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств».
29.11.2017
Манікюр в японському стилі

24 листопада 2017 року відбулось засідання гуртка технічної творчості в групі Пмт-10 на тему: «Дизайн нігтів в японському стилі». Учні виготовили зразки малюнків на відповідну тематику, після чого виконали дизайн нігтів в японському стилі з використанням різних сучасних технік дизайну: художнє розмальовування, оригінальні серії, слайдер-дизайн.


28.11.2017
"Людської пам’яті мости"

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, «Людської пам’яті мости». Учасники заходу - учні групи Пм-11 - дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.


28.11.2017
Проведено І етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З  метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 07 по 21 листопада 2017 року був проведений I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


27.11.2017
Огляд художньої самодіяльності триває

І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ Харківщини продовжили групи ІІ-ІІІ курсів ВПУ-27 – Тр-57С, ШЛМ-11, ТВ-46. 


23.11.2017
Проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З  метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 09 по 16 листопада 2017 року був проведений I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.ПРЕС - АНОНС

 
  Громадська організація
«ГАРМОНІЯ»

 
 
ПРЕС - АНОНС
     У сел. Ківшарівка м. Куп'янська завершено новий соціальний проект 
на допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які здобувають освіту у Вищому професійному училищі № 27 (ВПУ-27)
     У сел. Ківшарівка м. Куп'янська Харківської області, 21 червня 2011 року — о 09.30 у Вищому професійному училищі № 27 (ВПУ-27) за адресою: cмт. Ківшарівка, м. Куп’янськ Харківської області, ВПУ-27 відбудеться Круглий стіл, присвячений обговоренню результатів проекту «Вдосконалення професійної освіти в Харківській області»


     Проект, що триває з 1 березня 2011 р. і розрахований на півроку, покликаний, з одного боку, покращити якість освіти у ВПУ-27 шляхом впровадження інформаційних та комунікаційних технологій; з іншого – підготувати учнів ВПУ-27 з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до самостійного життя. 

     Реалізація проекту допоможе учням ВПУ-27 набути навичок роботи з сучасними комп'ютерними технологіями, підвищити свої професійні навички, розвинути життєві вміння та компетенції, що збільшить їх шанси на працевлаштування та успішне майбутнє.

     Проект реалізується Фондом Східна Європа за рахунок коштів, наданих компанією ПрАТ “Філіп Морріс Україна”. Місцевим партнером проекту є громадська організація “Гармонія”.
До участі у Круглому столі запрошені представники:
 • ПрАТ “Філіп Морріс Україна”;
 • Куп'янської міської ради;
 • міськрайонного центру зайнятості;
 • Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації;
 • Куп'янського міського відділу освіти;
 • відділу у справах сім’ї та молоді Куп’янської районної державної адміністрації;
 • центру соціальних служб у справах дітей, сім’ї та молоді;
 • місцевих громадських організацій;
 • районної централізованої бібліотечної системи;
 • управління культури, молоді та спорту (м. Куп’янськ);
 • Вищого професійного училища № 27;
 • потенційних роботодавців (керівники місцевих підприємств);
 • місцевої преси та телебачення.

Контактні особи з питань реєстрації для участі у Круглому столі: 
Людмила Іванова – 0957225838, vpu27@mail.ru 
Тетяна Соломєнна – 0669670324, tanyasolo@mail.ru


ПОШУК ПО САЙТУ

Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"