укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Прес-конференція у м. Харкові
08.12.2017
Форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

07 грудня 2017 року у сесійній залі Куп’янської міської ради пройшов форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків волонтерської роботи за 2017 рік.


07.12.2017
"Герої не вмирають"

07 грудня 2017 року в групі Тр-59 відбулася виховна година на тему: "Герої не вмирають", присвячена Дню Збройних Сил України.

Класний керівник Солонина О. П. провів екскурс в історію створення української армії.05.12.2017
Акція "Оберіг для захисника України"

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня)та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ "Куп’янський регіональний центр професійної освіти" з пропозицією взяти участь в обласній акції "Оберіг для захисника України".04.12.2017
5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю».01.12.2017
Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств».
29.11.2017
Манікюр в японському стилі

24 листопада 2017 року відбулось засідання гуртка технічної творчості в групі Пмт-10 на тему: «Дизайн нігтів в японському стилі». Учні виготовили зразки малюнків на відповідну тематику, після чого виконали дизайн нігтів в японському стилі з використанням різних сучасних технік дизайну: художнє розмальовування, оригінальні серії, слайдер-дизайн.


28.11.2017
"Людської пам’яті мости"

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, «Людської пам’яті мости». Учасники заходу - учні групи Пм-11 - дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.


28.11.2017
Проведено І етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З  метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 07 по 21 листопада 2017 року був проведений I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


27.11.2017
Огляд художньої самодіяльності триває

І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ Харківщини продовжили групи ІІ-ІІІ курсів ВПУ-27 – Тр-57С, ШЛМ-11, ТВ-46. 


23.11.2017
Проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З  метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 09 по 16 листопада 2017 року був проведений I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.Прес-конференція у м. Харкові

    23 червня 2011 року у м. Харкові, на базі Державного закладу освіти «Центр професійно-технічної освіти №2», відбулася прес-конференція за участю першого заступника начальника Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Віцько О.В., виконавчого директора Фонду Східна Європа Ляха В., фахівця з комунікацій та зв’язків з громадськістю ПрАТ «Філіп Морріс Україна» Щірої Г.В.
    На прес-конференції було представлено  проект «Вдосконалення професійної освіти в Харківській області». Проект реалізовано Фондом Східна Європа за рахунок коштів, наданих компанією ПрАТ “Філіп Морріс Україна”. Він спрямований на допомогу молодим людям з обмеженими фізичними можливостями, сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які здобувають освіту у ВПУ №27 м.Куп’янська та в Ізюмському професійному ліцеї.

    Місцевими партнерами проекту є громадська організація «Гармонія» піклувальної Ради Вищого професійного училища №27 м.Куп’янська та Піклувальна рада Ізюмського  ПТУ №24  «Ментор».

Фрагмент прес-конференції


    Під час прес-конференції громадська організація «ГАРМОНІЯ» піклувальної Ради Вищого професійного училища №27 м.Куп’янська презентувала результати проекту. 

Фрагмент прес-конференції


    Одним із цих результатів є новий комп’ютерний клас, який нещодавно відкрито у Вищому професійному училищі №27. Сучасний кабінет обладнано інтерактивною дошкою, мультимедійним проектором, ноутбуком, персональними комп’ютерами, об’єднаними у безпровідну локальну мережу Wi-Fi, з підключенням до Internet. Як результат проекту, у гуртожитку ВПУ-27 з’явилися 2 сучасних ПК, також з виходом до всесвітньої мережі. 

    «Теперь наши дети имеют возможность готовиться к предмету, готовить рефераты, курсовые работы, дипломные работы, общаться между собой», - говорить директор ВПУ-27  В.А. Кравцов. 

    При підготовці до уроків учням училища стануть у пригоді і той електронний каталог, який зараз створюється в бібліотеці навчального закладу за допомогою сучасного комп’ютера, і багатофункціональний пристрій. Необхідне обладнання (персональний комп’ютер, БФП), відповідне програмне забезпечення також придбано в рамках проекту «Вдосконалення професійної освіти в Харківської області».  
    Частину презентації громадської організації «ГАРМОНІЯ» було присвячено розповіді про тренінги, які відбулись у Вищому професійному училищі № 27 м. Куп’янська  у травні поточного року. Метою тренінгового навчання була підготовка учнів ВПУ-27 з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до самостійного життя.
    Під час прес-конференції учень ВПУ-27 Геннадій Левенець поділився з присутніми своїми враженнями щодо його участі у проекті.
 

Фрагмент прес-конференції


    «Созданы все возможные условия, которые помогают не только хорошо и качественно дать образование, но еще и развивать человека как личность», - говорить Гена. 

    Презентувала присутнім результати проекту і піклувальна рада Ізюмського  ПТУ №24  «Ментор». 
    В результаті виконання проекту, направленого на задоволення потреб учнів Ізюмського професійного ліцею з числа осіб з обмеженими фізичними можливостями, в ліцеї створено сучасний навчальний кабінет спецтехнологій з професій «Агент з постачання, оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)». Навчальний кабінет та бібліотека ліцею  оснащені комп’ютерами, мультимедійним обладнанням, сучасною офісною технікою,  програмним забезпеченням, встановлено Інтернет. Побудовано  додатковий  пандус в приміщенні ліцею, капітально відремонтовано та спеціально обладнано туалетну кімнату для людей з особливими потребами. В ході реалізації проекту  підготовлена команда викладачів/тренерів, яка проводитиме тренінги для молоді, щоб готувати її до самостійного життя та професійної кар'єри. Підготовленими тренерами проведені тренінги для 24 учнів ліцею з кола цільової аудиторії з метою розвитку їх життєвих навичок та вмінь. Також будуть створені умови для забезпечення дистанційного навчання осіб пільгового контингенту, для яких неможливе відвідування традиційних очних занять в ліцеї. Реалізація проекту дозволить сприяти формуванню у населення, особливо молоді, гуманного відношення до маломобільних груп та людей з обмеженими фізичними можливостями.

    Виконавчий директор ФСЄ Віктор Лях зазначив: «Фонд Східна Європа вже три роки поспіль активно впроваджує проекти, які допомагають молоді з обмеженими фізичними можливостями, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, краще підготуватися до дорослого життя і отримати нові навички, необхідні для подальшого працевлаштування чи продовження освіти. Досвід реалізації наших проектів по всій Україні засвідчує, що така допомога є вкрай необхідною для того, щоб вразлива молодь могла стати  конкурентною на ринку праці».

Докладніше про проект можна дізнатися тут: http://vpu27.ptu.org.ua/ua/nov_proekt.html


ПОШУК ПО САЙТУ

Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"