укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Круглий стіл у ВПУ-27
08.12.2017
Форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

07 грудня 2017 року у сесійній залі Куп’янської міської ради пройшов форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків волонтерської роботи за 2017 рік.


07.12.2017
"Герої не вмирають"

07 грудня 2017 року в групі Тр-59 відбулася виховна година на тему: "Герої не вмирають", присвячена Дню Збройних Сил України.

Класний керівник Солонина О. П. провів екскурс в історію створення української армії.05.12.2017
Акція "Оберіг для захисника України"

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня)та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ "Куп’янський регіональний центр професійної освіти" з пропозицією взяти участь в обласній акції "Оберіг для захисника України".04.12.2017
5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю».01.12.2017
Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств».
29.11.2017
Манікюр в японському стилі

24 листопада 2017 року відбулось засідання гуртка технічної творчості в групі Пмт-10 на тему: «Дизайн нігтів в японському стилі». Учні виготовили зразки малюнків на відповідну тематику, після чого виконали дизайн нігтів в японському стилі з використанням різних сучасних технік дизайну: художнє розмальовування, оригінальні серії, слайдер-дизайн.


28.11.2017
"Людської пам’яті мости"

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, «Людської пам’яті мости». Учасники заходу - учні групи Пм-11 - дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.


28.11.2017
Проведено І етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З  метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 07 по 21 листопада 2017 року був проведений I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


27.11.2017
Огляд художньої самодіяльності триває

І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ Харківщини продовжили групи ІІ-ІІІ курсів ВПУ-27 – Тр-57С, ШЛМ-11, ТВ-46. 


23.11.2017
Проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З  метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 09 по 16 листопада 2017 року був проведений I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.Круглий стіл у ВПУ-27

    21 червня 2011 року, на базі Вищого професійного училища №27 (сел. Ківшарівка м. Куп'янська Харківської області), відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню результатів проекту «Вдосконалення професійної освіти в Харківській області». Проект реалізовано Фондом Східна Європа за фінансової підтримки компанії “Філіп Морріс Україна”. Місцевим партнером проекту стала громадська організація “ГАРМОНІЯ” піклувальної Ради ВПУ-27 м. Куп’янська.
    У заході взяли участь: фахівець із комунікацій та зв’язків з громадськістю компанії “Філіп Морріс Україна” Щіра Г.В.,  директор ВПУ-27, депутат Куп’янської міської ради Кравцов В.А., заступник міського голови м.Куп’янська Ляшенко В.П., голова громадської організації «Гармонія», керівник проекту, заступник директора ВПУ-27 з навчально-виховної роботи Іванова Л.М., завідуюча міським відділом освіти, депутат Куп’янської міської ради Пасічник С.М., начальник відділу профорієнтації Куп’янського міськрайонного центру  зайнятості Водолазька Л.О., директор центру соціальних служб у справах дітей, сім’ї та молоді Політуча О.А., начальник відділу у справах сім’ї та молоді Куп’янської районної державної адміністрації Ридван О.В., директор Куп’янської районної централізованої бібліотечної системи Подкопаєва І.М., керівник проекту «Профілактика інфікування ВІЛ з метою залучення до профілактичних програм Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді» Лебединська Г.В., директор Куп'янської телерадіокомпанії Ларіонова В.П., приватні підприємці, педагогічні працівники Вищого професійного училища №27 м. Куп’янська.

Фрагмент круглого столу

    Під час круглого столу учасникам було презентовано результати проекту, спрямованого на задоволення потреб учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у Вищому професійному училищі № 27 та проживають в училищному гуртожитку. 
    Одним із цих результатів є новий комп’ютерний клас, який нещодавно відкрито у Вищому професійному училищі №27. Сучасний кабінет обладнано інтерактивною дошкою, мультимедійним проектором, ноутбуком, персональними комп’ютерами, об’єднаними у безпровідну локальну мережу Wi-Fi, з підключенням до Internet. 
    Також, в рамках проекту, до училищної бібліотеки придбано персональний комп’ютер з відповідним програмним забезпеченням для створення електронного каталогу, багатофункціональний пристрій; у гуртожитку ВПУ-27 облаштовано 2 кімнати самопідготовки. У кожній є персональний комп’ютер, підключений до всесвітньої мережі. 
    Автори проекту вважають, що використання придбаного обладнання покращить умови самопідготовки вразливої молоді, що навчається у Вищому професійному училищі №27, дозволить впроваджувати у навчальний процес інформаційні та комунікаційні технології. А це, в свою чергу, підвищить якість освіти, яку надає педагогічний колектив училища.  
    Частину презентації було присвячено розповіді про тренінги, які відбулись у Вищому професійному училищі №27 м. Куп’янська  у травні поточного року. Метою тренінгового навчання була підготовка учнів ВПУ-27 з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до самостійного життя. 
    Учасникам круглого столу демонструвалися фотографії екскурсій на підприємства сел.Ківшарівки, що були проведені для учнів кола цільової аудиторії проекту для підвищення можливості їх працевлаштування у рідному селищі.

    Круглий стіл закінчився жвавим обговоренням проблеми зайнятості вразливої молоді, що навчається у ВПУ-27.

Фрагмент круглого столу

 

Докладніше про проект можна дізнатися тут: http://vpu27.ptu.org.ua/ua/nov_proekt.html 


ПОШУК ПО САЙТУ

Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"