укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Проект «Вдосконалення професійної освіти в Харківській області»
08.12.2017
Форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

07 грудня 2017 року у сесійній залі Куп’янської міської ради пройшов форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків волонтерської роботи за 2017 рік.


07.12.2017
"Герої не вмирають"

07 грудня 2017 року в групі Тр-59 відбулася виховна година на тему: "Герої не вмирають", присвячена Дню Збройних Сил України.

Класний керівник Солонина О. П. провів екскурс в історію створення української армії.05.12.2017
Акція "Оберіг для захисника України"

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня)та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ "Куп’янський регіональний центр професійної освіти" з пропозицією взяти участь в обласній акції "Оберіг для захисника України".04.12.2017
5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю».01.12.2017
Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств».
29.11.2017
Манікюр в японському стилі

24 листопада 2017 року відбулось засідання гуртка технічної творчості в групі Пмт-10 на тему: «Дизайн нігтів в японському стилі». Учні виготовили зразки малюнків на відповідну тематику, після чого виконали дизайн нігтів в японському стилі з використанням різних сучасних технік дизайну: художнє розмальовування, оригінальні серії, слайдер-дизайн.


28.11.2017
"Людської пам’яті мости"

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, «Людської пам’яті мости». Учасники заходу - учні групи Пм-11 - дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.


28.11.2017
Проведено І етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З  метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 07 по 21 листопада 2017 року був проведений I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


27.11.2017
Огляд художньої самодіяльності триває

І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ Харківщини продовжили групи ІІ-ІІІ курсів ВПУ-27 – Тр-57С, ШЛМ-11, ТВ-46. 


23.11.2017
Проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З  метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 09 по 16 листопада 2017 року був проведений I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.Проект «Вдосконалення професійної освіти в Харківській області»

   
       Фондом Східна Європа у партнерстві з громадською організацію «ГАРМОНІЯ» піклувальної Ради Вищого професійного училища № 27 м. Куп’янська, за фінансової підтримки компанії "Філіп Морріс Україна", реалізовано проект «Вдосконалення професійної освіти в Харківській області».
       У центрі уваги ініціаторів проекту - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що отримують освіту у професійно-технічному навчальному закладі. На певному етапі такими учнями опікується держава. Але настає час, коли ці діти, закінчивши навчальні заклади, залишаються наодинці із навколишнім світом. 
     Можна тільки уявити, що відчуває молода людина, позбавлена батьківської підтримки, на порозі дорослого життя. І те, як воно складеться, залежить тепер лише від неї самої: наскільки вона буде обізнана у своїй професії, наскільки добре володітиме сучасними інформаційними технологіями (що, безумовно, за вимогами сьогодення, є невід’ємною складовою кар’єрного успіху будь-якого фахівця), від її життєвих навичок та досвіду. 
       Звичайно, зайва опіка не корисна, навіть шкідлива. І тому, метою організаторів проекту є надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, лише на певному етапі життя – у період їх навчання. 
      Яка саме допомога буде найбільш ефективною, щоб підготувати дітей, що залишились без батьківської опіки, до дорослого життя? Проаналізувавши умови навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Вищому професійному училищі № 27 м. Куп’янська, автори проекту окреслили наступне коло завдань:
 •  з одного боку, покращити якість освіти у ВПУ-27 шляхом впровадження інформаційних та комунікаційних технологій;
 • з іншого – підготувати учнів ВПУ-27 з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до самостійного життя.

З метою покращення якості освіти у ВПУ-27:

 • створено сучасний кабінет інформатики та інформаційних технологій, обладнаний інтерактивним комп’ютерним комплексом, необхідним програмним забезпеченням, персональними комп’ютерами, об'єднаними у безпровідну локальну мережу Wi-Fi, з виходом до мережі Internet;


 • у бібліотеку училища придбано комп’ютер та відповідне програмне забезпечення для створення електронного каталогу та багатофункціональний пристрій; 

 • у гуртожитку училища облаштовано 2 кімнати самопідготовки, які обладнані сучасними комп’ютерами з виходом до мережі Internet.      З метою підготовки учнів ВПУ-27 з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до самостійного життя, педпрацівники училища, що пройшли відповідну підготовку під керівництвом тренерів Фонду Східна Європа, провели серію тренінгів для учнів ВПУ-27 з кола цільової аудиторії з тим, щоб розвинути їх життєві навички, вміння, компетенції.     До складу команди із 8 тренерів увійшли: заступник директора з навчально-виховної роботи училища, соціальний педагог, практичний психолог, вихователь гуртожитку, викладачі та майстри виробничого навчання. Навчальний курс включав теми з підготовки молоді до самостійного життя, здорового способу життя, профорієнтації та працевлаштування. 
     Для підвищення можливості працевлаштування у рідному селищі, для учнів кола цільової аудиторії були проведені екскурсії на підприємства сел. Ківшарівка.


 

   ПОДАЛЬШИЙ РОЗВИТОК ПРОЕКТУ


       Після реалізації проекту, отримані під час тренінгового навчання знання та досвід будуть систематизовані і використовуватимуться соціальним педагогом, психологом, вихователями гуртожитку, керівниками груп ВПУ-27 у роботі з наступними поколіннями дітей як з кола цільової аудиторії, так і дітей з повних родин. 

     Що стосується придбаного обладнання, то воно служитиме цілям проекту і надалі, адже ці цілі носять глобальний характер. Наступні покоління дітей потребуватимуть відповідних умов навчання та самопідготовки так само, як і нинішнє.
 

 ПОШУК ПО САЙТУ

Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"