укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Наші досягнення
08.12.2017
Форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

07 грудня 2017 року у сесійній залі Куп’янської міської ради пройшов форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків волонтерської роботи за 2017 рік.


07.12.2017
"Герої не вмирають"

07 грудня 2017 року в групі Тр-59 відбулася виховна година на тему: "Герої не вмирають", присвячена Дню Збройних Сил України.

Класний керівник Солонина О. П. провів екскурс в історію створення української армії.



05.12.2017
Акція "Оберіг для захисника України"

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня)та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ "Куп’янський регіональний центр професійної освіти" з пропозицією взяти участь в обласній акції "Оберіг для захисника України".



04.12.2017
5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю».



01.12.2017
Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств».




29.11.2017
Манікюр в японському стилі

24 листопада 2017 року відбулось засідання гуртка технічної творчості в групі Пмт-10 на тему: «Дизайн нігтів в японському стилі». Учні виготовили зразки малюнків на відповідну тематику, після чого виконали дизайн нігтів в японському стилі з використанням різних сучасних технік дизайну: художнє розмальовування, оригінальні серії, слайдер-дизайн.


28.11.2017
"Людської пам’яті мости"

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, «Людської пам’яті мости». Учасники заходу - учні групи Пм-11 - дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.


28.11.2017
Проведено І етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З  метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 07 по 21 листопада 2017 року був проведений I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


27.11.2017
Огляд художньої самодіяльності триває

І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ Харківщини продовжили групи ІІ-ІІІ курсів ВПУ-27 – Тр-57С, ШЛМ-11, ТВ-46. 


23.11.2017
Проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З  метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 09 по 16 листопада 2017 року був проведений I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.



Наші досягнення


2016-2017 навчальний рік

ПЕРЕМОЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КОЛЕКТИВУ ВПУ-27 м.Куп'янськ

У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ:

  • Диплом ІІІ ступеню за ІV місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Перукар" (учениця ІІ курсу, гр. Пм-10 Кочетова Ірина, викладач Шариш Н. В., майстер в/н Шевченко Л. В.)

 

У ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ:

  • І місце у ІІІ (обласному) етапі XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика (учениця ІІ курсу, гр. Пк-20 Анна Пархоменко, викладач української мови та літератури Чиркіна В. О.)
  • І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Перукар" (учениця ІІ курсу, гр. Пм-10 Кочетова Ірина, викладач        Шариш Н. В., майстер в/н Шевченко Л. В.)
  • ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика (учениця ІІІ курсу, гр. Пк-19 Анастасія Ніколаєва, викладач української мови та літератури Костюк Т. І.)
  • ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології (учениця ІІ курсу, гр. Пм-10 Ткачова Катерина, викладач біології Волкодав В. І.)
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з предмета "Людина і світ" (викладач Нечволод Н. А.)
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з професії "Перукар" (викладач Шариш Н. В.)
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з предмета "Охорона праці" (викладач Дворецький П. М.)
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з предмета "Спеціальна технологія" (викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії "Слюсар з ремонту автомобілів" Кривулін В. М.)
  • ІІІ місце у обласному етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учениця ІІ курсу, гр. Пк-20 Анна Пархоменко, викладач української мови та літератури Чиркіна В. О.) 
  • ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури (учениця ІІІ курсу, гр. Пк-19 Анастасія Ніколаєва, викладач української мови та літератури Костюк Т. І.)
  • ІІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з предмета "Англійська мова" (викладач Абашник Л. А.)
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності серез ПТНЗ "Натхненні вірою в Україну"
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості серез ПТНЗ "Натхненні вірою в Україну"

У ЗАХОДАХ МІСЬКОГО РІВНЯ:
  • І місце у І турнірі з волейболу серед вчителів та викладачів загальноосвітніх, середніх спеціальних та вищих навчальних закладів міста Куп'янськ, започаткованому громадською організацією «Куп’янськ – наш рідний дім»
  • І місце у змаганнях з легкої атлетики серед учнів середньо-спеціальних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації міста Куп'янськ
  • І місце у виставці-конкурсі декорацій «Новорічна, чарівна майстерня» серед учнів загальноосвітніх, середньо-спеціальних та вищих навчальних закладів; вихованців центру дитячої та юнацької творчості, студій образотворчого мистецтва міста Куп'янська
  • ІІІ загальнокомандне місце в першості м. Куп’янська з пляжного волейболу
  • ІІІ загальнокомандне місце в першості м. Куп’янська з шахів
  • ІІІ загальнокомандне місце в першості м. Куп’янська з шашок
  • ІІІ загальнокомандне місце в першості м. Куп’янська з настільного тенісу
  • Вдячність міського голови "за активну участь у проведенні загальноміських заходів, приурочених до 361-ї річниці з дня заснування міста Куп'янськ"



2015-2016 навчальний рік

ПЕРЕМОЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КОЛЕКТИВУ ВПУ-27 м.Куп'янськ

У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ:
  • ІІІ місце у Конкурсі видавництва «Шкільний світ»  за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Профспілки працівників освіти й науки України «Панорама творчих уроків — 2016» за темою «Формування критичного мислення особистості у навчально-виховному процесі» (викладач англійської мови Абашник Л.А.) 

У ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ:  
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів "Народжені вільними!"
  • Гран-прі в обласному конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості серед професійно-технічних навчальних закладів "Народжені вільними!"
  • І місце  у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу  фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії “Верстатник широкого профілю” (учень гр. Тс-21 Олександр Ігнатенко, майстри виробничого навчання Оковита С.І., Лукашов О.В., викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки    Зіньковський В.В., Багно В.О., Рибалка Н.Г., Коваленко В.М.)
  • І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (учениця ІІІ курсу, гр. Пм-8, Москаленко Аліна, викладачі української мови та літератури Костюк Т. І. та Чиркіна В. О.)

  • ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Пера Яцика (учениця ІІ курсу, гр. Пк-19, Анастасія Ніколаєва, викладачі української мови та літератури Костюк Т. І. та Чиркіна В. О.)
  • ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Пера Яцика (учениця ІІІ курсу, гр. Пм-8, Аліна Москаленко, викладачі української мови та літератури Костюк Т. І. та Чиркіна В. О.) 
  • ІІ місце у ІІ (обласному) етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області (учениця І курсу, гр. Пк-20, Ганна Пархоменко, викладачі української мови та літератури Костюк Т. І. та Чиркіна В. О.)
  • ІІ місце в обласній виставці дидактичних матеріалів з професії “Слюсар з ремонту автомобілів" (майстер в/н Кривулін В.М.)
  • ІІІ місце у обласних змаганнях з настільного тенісу (учениця І курсу, гр. Пкт-4, Дмитрук Євгенія)
  • ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (учень ІІ курсу, гр. Ас-16, Агафонов Микита, викладач хімії Волкодав В.І.)

У ЗАХОДАХ МІСЬКОГО РІВНЯ: 
  • Почесна відзнака Куп'янщини "Людина року-2015" (директор Кравцов В.А.)
  • І місце у змаганнях з баскетболу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м.Куп’янськ (дівчата)
  • І місце з настільного тенісу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м.Куп’янськ (особиста першість, учень ІІІ курсу групи Ст-31 Панарін Богдан)
  • ІІ місце з настільного тенісу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м.Куп’янськ (загальнокомандний результат)
  • ІІ місце з настільного тенісу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м.Куп’янськ (особиста першість, учениця І курсу групи Пкт-4 Дмитрук Євгенія)
  • ІІІ місце у змаганнях з баскетболу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м.Куп’янськ (юнаки)
  • ІІІ місце з настільного тенісу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м.Куп’янськ (особиста першість, учень ІІ курсу групи Пк-19 Козюлін Іван)
 

 2014-2015 навчальний рік

ПЕРЕМОЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КОЛЕКТИВУ ВПУ-27 м.Куп'янськ

У ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ:  
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів "Незалежна, вільна, творча - свята Україна!"
  • Гран-прі в обласному конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості серед професійно-технічних навчальних закладів "Незалежна, вільна, творча - свята Україна!"
  • І місце в обласній виставці-огляді дидактичних та методичних матеріалів з базових предметів загальноосвітньої підготовки
  • І місце у обласному конкурсі «Учень року ПТНЗ – 2015» серед учнів професійно-технічних навчальних  закладів Харківської області у номінації «Волонтер року» (учениця гр. Пм-8 Аліна Москаленко)
  • І місце у змаганнях з бігу на 400 м, які відбулись у рамках обласних щорічних змагань "Спорт протягом життя" з легкої атлетики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (учениця гр. Пк-18 Олена Ніколенко)
  • І місце у змаганнях з настільного тенісу, які відбулись у рамках обласних щорічних змагань "Спорт протягом життя" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (учень гр. Тс-21 Олексій Козюлін)
  • І місце у ІІІ етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед учнів ПТНЗ Харківської області  (учениця гр. Пк-18 Галина Іванова, викладач української мови та літератури Чиркіна В.О.)
  • І місце у ІІІ етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед учнів ПТНЗ Харківської області  (учениця гр. Пм-8 Аліна Москаленко, викладач української мови та літератури Костюк Т.І.)
  • І місце у обласних щорічних змаганнях "Спорт протягом життя" зі стрітболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (команда юнаків)
  • І місце у обласних щорічних змаганнях "Спорт протягом життя" зі стрітболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (команда дівчат)
  • ІІ місце у обласному огляді навчальних майстерень професійно-технічних навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»
  • ІІІ місце у обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учениця гр. Пк-18 Галина Іванова, викладач української мови та літератури Чиркіна В.О.)
  • ІІІ місце у обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учениця гр. Пм-8 Аліна Москаленко, викладач української мови та літератури Костюк Т.І.)
     
 2013-2014 навчальний рік  

ПЕРЕМОЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КОЛЕКТИВУ ВПУ-27 м.Куп'янськ

У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ:
  • ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі на найкращі методичні розробки уроків, присвячених Дню професії (викладач спецдисциплін з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрниця» Шариш Н.В.)

  • Лауреат Всеукраїнського історико-літературного конкурсу "Лицарі українського романтичного світосприйняття. М. Коцюбинський. С. Параджанов" (учениця гр. Пк-18 Галина Іванова, викладачі української мови та літератури Костюк Т.І., Чиркіна В.О.)

  • ІІІ місце у ХIV Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика (учениця гр. Пк-17 Марина Кузьменко, викладач української мови та літератури Костюк Т.І.)

У ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ: 
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності, присвяченому 200-річчю з Дня народження Т. Шевченка, під гаслом: «Дзвенять Кобзареві струни!»

  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості, присвяченому 200-річчю з Дня народження Т.Шевченка, під гаслом: «Дзвенять Кобзареві струни!»

  • І місце у обласному огляді зварювальних майстерень ПТНЗ у номінації  «Краща електрозварювальна майстерня» у 2013/2014 навчальному році
  • І місце у обласному етапі ХIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (учениця гр. Пк-17 Марина Кузьменко, викладач української мови та літератури Костюк Т.І.)
  • І місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з англійської мови (викладач Абашник Л.А.)
  • І місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з історії України (викладач Нечволод Н.А.)  
  • ІІ місце у обласному етапі IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учениця гр. Пк-17 Марина Кузьменко, викладач української мови та літератури Костюк Т.І.).
  • ІІ місце у змаганнях з міні-футболу серед професійно-технічних навчальних закладів Харківської області в залік щорічної Спартакіади "Спорт протягом життя"
  • ІІ місце у  змаганнях  з настільного тенісу серед учнів ПТНЗ Харківської області
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з інформатики (викладач Мірошніченко О.С.)

  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з охорони праці (викладач Чубатюк О.В.)
  • ІІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з української мови та літератури (викладач Чиркіна В.О.)

  • ІІІ місце за результатами обласного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу "Розкрилля душі", у номінації "літературна творчість" (учениця Пк-18 Галина Іванова, викладач - Чиркіна В.О.)

У ЗАХОДАХ МІСЬКОГО РІВНЯ:
  • І місце у міських змаганнях з баскетболу серед учнів вищих та професійно-технічних навчальних закладів м.Куп’янськ (юнаки)
  • ІІ місце у футбольному турнірі, який відбувся у рамках Спартакіади серед учнів середньо-спеціальних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м.Куп’янська
  • ІІ місце з настільного тенісу, у змаганнях в залік щорічної Спартакіади серед учнів середньо-спеціальних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м.Куп’янська

2012-2013 навчальний рік
  • Перемога у щорічному огляді-конкурсі на кращу підготовку ПТНЗ Харківської області до нового навчального року
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності "Низький уклін вам, ветерани!"
  • І місце в обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості учнів ПТНЗ
  • І місце у обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика (учениця групи Пм-6 Наталя Кобенко, викладач української мови та літератури Т.І.Костюк)
  • І місце у міських змаганнях з настільного тенісу в залік щорічної Спартакіади серед учнів середньо-спеціальних навчальних закладів
  • ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з пауерліфтингу та жиму лежачі (учень гр. Пк-16 Сергій Коваленко)
  • ІІ місце у міських змаганнях з легкої атлетики в залік щорічної Спартакіади серед учнів середньо-спеціальних навчальних закладів
  • ІІ місце у міських змаганнях з футболу в залік щорічної Спартакіади серед учнів середньо-спеціальних навчальних закладів
  • ІІІ місце в обласних змаганнях ХХ Спартакіади "Спорт протягом життя" серед учнів ПТНЗ Харківської області з легкої атлетики
  • ІІІ місце в обласних змаганнях ХХ Спартакіади "Спорт протягом життя" серед учнів ПТНЗ Харківської області з легкоатлетичного кросу

2011-2012 навчальний рік
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності "Ми - таланти твої, Україно!"
  • Гран-прі в обласному конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості "Ми - таланти твої, Україно!"
  • І місце у номінації "Українська мова та література" конкурсу на кращий інноваційний урок у системі ПТО України (викладач української мови та літератури Чиркіна В.О.)
  • І місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури (учень ІІІ курсу Віталій Романенко)
  • ПЕРЕМОГА у ІІІ етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Серед учнів ІІІ курсу Віталій Романенко посів І місце. Серед учнів ІІ курсу Наталя Кобенко посіла ІІ місце
  • ПЕРЕМОГА у щорічному огляді-конкурсі на кращу підготовку професійно-технічних навчальних закладів Харківської області до нового навчального року
  • ІІ місце в обласній виставці дидактичних матеріалів з української мови та літератури (викладач Чиркіна В.О.)
  • ІІ місце в обласній виставці дидактичних матеріалів з інформатики (викладач Мірошніченко О.С.)
  • ІІ місце в обласній виставці дидактичних матеріалів з професії “Продавець продовольчих товарів” (майстер в/н Цегельник А.Г.)
  • ІІ місце в обласній виставці дидактичних матеріалів з професії “Слюсар з ремонту автомобілів" (майстер в/н Кривулін В.М.)
  • ІІ місце в обласних спортивних змаганнях з легкої атлетики
  • ІІ місце у спартакіаді з масових видів спорту 2011-2012 навчального року серед ВПНЗ І-ІІ рівня акредитації та ССНЗ м.Куп’янськ
  • ІІІ місце у обласному  етапі Всеукраїнського конкурсу малюнку «Охорона праці очима дітей» (учень гр. Ст 28 Микита Калашніков)
  • IV місце у ІІІ етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Тараса Шевченка (учень ІІІ курсу Віталій Романенко)
  • V місце у ІІІ етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Тараса Шевченка (учениця ІІ курсу Наталя Кобенко)
 
ВГОРУ

2010-2011 навчальний рік

  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності "Живи і квітни, Україно моя!"
  • Гран-прі в обласному конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості "Живи і квітни, Україно моя!"
  • Грамота Харківської обласної державної адміністрації «За перемогу в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2010-2011 навчального року»
  • I командне місце в обласній Спартакіаді в змаганнях з кросу і легкої атлетики
  • І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (учень гр. Тс-17 Геннадій Левенець)
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (предмет «Будова автомобіля», майстер в/н Кривулін В.М.)
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Верстатник широкого профілю» (майстер в/н Оковита С.І.)
  • ІІІ місце в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Верстатник широкого профілю» (учень гр. Тс-16 Олексій Піджарий)
  • ІІІ місце в обласних змаганнях з настільного тенісу
  • Відзначення в номінації «Втілення національних традицій при виготовленні кондитерських виробів» обласного конкурсу професійної майстерності з професії «Кондитер» (учениця гр. Пк-14 Христина Закопайло)
     

2009-2010 навчальний рік 
  • І командне місце в обласних олімпіадах із загальноосвітніх предметів
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності
  • І місце в ІІІ творчому конкурсі з енергозбереження «Енерго-конкурс 2009» в номінації «Бібліотека реального енергозбереження» та Почесна грамота Харківської обласної державної адміністрації (учень гр. Ес-18 Олександр Ковальов)
  • І місце в ІІІ творчому конкурсі з енергозбереження «Енерго-конкурс 2009» в номінації «Опис, звіти про енергозберігаючі заходи» та Почесна грамота Харківської обласної державної адміністрації (учень гр. Ес-18 Ігор Николаєв)
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з математики (учениця гр. Пм-3 Маргарита Мурзак)
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з предмета «Основи правових знань» (учениця гр. Ок-3 Юлія Мітіна)
  • ІІ місце в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (учень гр. Ас-9 Олексій Несвятипаска)
  • Диплом ”За творчий пошук відносно залучення учнівської молоді ПТНЗ до соціально-значущої діяльності” конкурсу “Лідер року” (учениця гр. Пм-3 Маргарита Мурзак)

2008-2009 навчальний рік 
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності
  • І місце в обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості учнів

2007-2008 навчальний рік 
  • ВПУ-27 – абсолютний переможець обласного конкурсу «Краще училище року»
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності
  • ІІ місце в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу української мови ім.П.Яцика (учениця гр. Пм-2 Наталя Кашенко, викладач Чиркіна В.О.)
  • ІІ місце в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу української мови ім.П.Яцика (учениця гр. Пр-17 Ганна Закопайло, викладач Костюк Т.І.)
  • ІІІ місце в обласному конкурсі токарів (учень гр. Ст-24 Сергій Кленін, майстер в/н Лежнюк Ю.А.)
  • ІІІ місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Українська мова та література» (викладачі Чиркіна В.О., Костюк Т.І.)

2006-2007 навчальний рік 
  • Почесна відзнака Куп'янщини "Людина року - 2006" (директор Кравцов В.А.)

  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності
  • І місце в обласній олімпіаді з предмета «Українська мова та література» (учениця гр. Пм-1 Аліна Чечера, викладач Костюк Т.І.)
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Будова автомобіля» (викладач Кривулін В.М.)
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Верстатник широкого профілю» (майстер в/н Лежнюк Ю.А.)
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (майстри в/н Кривулін В.М., Свистунов П.Л.)
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Історія України» (викладач Нечволод Н.А.)

2005-2006 навчальний рік 
  • ВПУ-27 – переможець обласного огляду-конкурсу «Краще училище року»
  • ВПУ-27 – переможець обласного конкурсу методичних кабінетів; училище – призер ІV заключного Всеукраїнського огляду-конкурсу методичних кабінетів
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності
  • І місце в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу української мови ім.П.Яцика (учениця гр. Пм-1 Ірина Вяткіна, викладач Костюк Т.І.)
  • І місце в обласному конкурсі токарів (учень гр. Ст-21 Сергій Кошель)
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Українська мова і література» (викладачі Чиркіна В.О., Костюк Т.І.)
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Верстатник широкого профілю» (майстри в/н Лежнюк Ю.А., Лежнюк Г.В.)
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання» (майстер в/н Андросова О.В.)
  • Почесна відзнака Куп'янщини "Людина року-2006" (директор училища Кравцов В.А.)

2003, 2004 рр.
  • Гран-прі в огляді художньої самодіяльності колективів ПТНЗ Харківської області

1988-2002 рр. 
  • Диплом І ступеню за перемогу в огляді художньої самодіяльності учнів навчальних закладів профтехосвіти Харківської області

ВГОРУ


1986 рік 
  • Училище занесено на Республіканську Дошку пошани на виставці досягнень народного господарства УРСР

1985 рік 
  • Віталій Зінченко, учень групи модельників з дерев’яних моделей, отримав премію ім.Ю.Гагаріна. На весь Радянський Союз було лише 40 стипендіатів

1983 рік 
  • Перехідний приз ім. Героя Соціалістичної праці, токаря заводу «Арсенал», В.П.Щербини як кращому училищу машинобудівного профілю України

1983 рік 
  • Почесна Грамота Держкомітету УРСР за І місце в огляді-конкурсі на кращий гуртожиток України

1973-1987 рр. 
  • 14 років поспіль училище 21 раз отримувало ПЕРЕХІДНИЙ ЧЕРВОНИЙ ПРАПОР Харківського обласного управління профтехосвіти 

1973-1974 рр. 
  • СПТУ-27 занесено на Дошку пошани обласного управління профтехосвіти

ВГОРУ


ПОШУК ПО САЙТУ

Корисні посилання

f3











 
 




Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"