укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Навчально-матеріальна база » Музей історії ВПУ-27
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Музей історії ВПУ-27

9 листопада 2010 року відбулась значна подія в училищному житті – відкриття оновленого музею історії Вищого професійного училища № 27 м. Куп'янськ, робота по створенню якого велась, починаючи з 2006-го року. 

Жоден учень нашого закладу не залишився байдужим до пошукової роботи по накопиченню музейного матеріалу, адже вся виховна робота націлена на залучення молодого покоління не лише до вивчення традицій, звичаїв, обрядів українського народу, а й до дослідження історії училища, його неповторних і своєрідних надбань. 

Музей створено таким, щоб він став незабутнім для випускників училища та їхніх батьків. Виставки та експонати музею знайомитимуть відвідувачів з історією училища та його досягненнями за всі роки існування. Перші відвідувачі музею:
учасники обласної наради-семінару

(працівники ГУОН ХОДА та НМЦ ПТО
 у Харківській області, Державного будинку художньої
та технічної творчості,
директори ПТНЗ,
керівники підприємств-роботодавців)
Начальник ГУОН ХОДА
Р.В.Шаповал
робить перший запис
у книзі відгуків
 
У день
45-річчя ВПУ-27

музей відвідали
ветерани училищаВолонтер ВПУ-27 Анастасія Українцева
проводить екскурсію для учасників
Всеукраїнського фестивалю  творчості
людей з обмеженими можливостями
«Повір у себе – і  в тебе повірять інші!»
Директор ВПУ-27
В.А.Кравцов
разом
із батьками
учнів училища
В музеї -
ветерани ВВВ
разом із
директором ВПУ-27
В.А.КравцовимПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"