укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Історія і символіка ВПУ-27
08.12.2017
Форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

07 грудня 2017 року у сесійній залі Куп’янської міської ради пройшов форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків волонтерської роботи за 2017 рік.


07.12.2017
"Герої не вмирають"

07 грудня 2017 року в групі Тр-59 відбулася виховна година на тему: "Герої не вмирають", присвячена Дню Збройних Сил України.

Класний керівник Солонина О. П. провів екскурс в історію створення української армії.05.12.2017
Акція "Оберіг для захисника України"

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня)та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ "Куп’янський регіональний центр професійної освіти" з пропозицією взяти участь в обласній акції "Оберіг для захисника України".04.12.2017
5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю».01.12.2017
Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств».
29.11.2017
Манікюр в японському стилі

24 листопада 2017 року відбулось засідання гуртка технічної творчості в групі Пмт-10 на тему: «Дизайн нігтів в японському стилі». Учні виготовили зразки малюнків на відповідну тематику, після чого виконали дизайн нігтів в японському стилі з використанням різних сучасних технік дизайну: художнє розмальовування, оригінальні серії, слайдер-дизайн.


28.11.2017
"Людської пам’яті мости"

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, «Людської пам’яті мости». Учасники заходу - учні групи Пм-11 - дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.


28.11.2017
Проведено І етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З  метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 07 по 21 листопада 2017 року був проведений I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


27.11.2017
Огляд художньої самодіяльності триває

І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ Харківщини продовжили групи ІІ-ІІІ курсів ВПУ-27 – Тр-57С, ШЛМ-11, ТВ-46. 


23.11.2017
Проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З  метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 09 по 16 листопада 2017 року був проведений I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.Історія і символіка ВПУ-27

 
ГЕРБ ВПУ-27 
ГІМН ВПУ-27

Слова і музика
Ю. Троцького

Історія заснування Вищого професійного училища №27 м.Куп’янськ збігається з початком будівництва одного з найбільших заводів колишнього Радянського Союзу — Куп'янського ливарного («Центроліт»), який протягом багатьох років був базовим підприємством училища.

Навчальний заклад почав свою діяльність 16 травня 1966 року як Міське професійно-технічне училище №27. Навчання майбутніх робітників здійснювалося в побутових приміщеннях ремонтно-механічного цеху Куп'янського ливарного заводу.

У 1970 році було збудовано новий навчальний 4-х поверховий корпус у сел. Ківшарівка, де ПТНЗ продовжує свою роботу і сьогодні.

У 1984 році училище отримало нову назву - Середнє професійно-технічне училище №27.

У 1990 році навчальний заклад реорганізовано у Вище професійне училище №27 м.Куп’янськ. Розпочато підготовку висококваліфікованих робітників з  освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

ВПУ-27 сьогодні по праву вважається одним із кращих серед професійно-технічних навчальних закладів Харківської області. У 2005-2006 та 2007-2008 навчальних роках училище одержало звання  абсолютного переможця обласного огляду-конкурсу «Професійно-технічний навчальний заклад року». У вересні 2010 року колектив ВПУ-27 було нагороджено грамотою Харківської обласної державної адміністрації  «За перемогу в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2010-2011 навчального року».

Історія Вищого професійного училища №27 м.Куп'янськ складається із суцільної низки великих і маленьких перемог, докладніше про які можна дізнатися на сторінці Наші досягнення. 
З дитинства школяра -
до мудрості людської 
Професія - це перше набуття.
Без праці для людей немає шани тої,
Немає сенсу в марності життя.
З тобою перші кроки і вагання
І розуміння честі трударя.
Вимогливість твоя,
турбота виховання,
І серед рівних - рівного сім'я.

ПРИСПІВ:
 
Училище моє, з роками не вгасає
До тебе шана в щирості думок.
Хай пісня ця тобі з усіх сторін лунає,
З тобою ми зробили перший крок!

Безглуздим мріям

про солодку неба манну,
Де хліб з дерев зривають ледарі,
Не віримо словам,
не віримо в оману...
Без праці мир не буде на землі!
В народі кожному є велич слова
Людина праці - то єдина сила!
Хай буде не порожня наша голова...
Фах всім потрібен, як пташині крила!

ПРИСПІВ:  
Училище моє, з роками не вгасає
До тебе шана в щирості думок.
Хай пісня ця тобі з усіх сторін лунає,
З тобою ми зробили перший крок!


З повагою до вас, до наших вчителів,
Що в нас лишаються
на вік частково,
Нам не зібрати всіх подяки
щирих слів,
Тому уклін вам і єдине слово:
- Спасибі вам що ви на світі є!
Наставники, майстри, викладачі!
Хай праця ваша вам здоров'я не псує,
Ви - долі нашої керманичі!

ПРИСПІВ:  
Училище моє, з роками не вгасає
До тебе шана в щирості думок.
Хай пісня ця тобі з усіх сторін лунає,
З тобою ми зробили перший крок! ПОШУК ПО САЙТУ

Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"