укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » День відкритих дверей 2017
08.12.2017
Форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

07 грудня 2017 року у сесійній залі Куп’янської міської ради пройшов форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків волонтерської роботи за 2017 рік.


07.12.2017
"Герої не вмирають"

07 грудня 2017 року в групі Тр-59 відбулася виховна година на тему: "Герої не вмирають", присвячена Дню Збройних Сил України.

Класний керівник Солонина О. П. провів екскурс в історію створення української армії.05.12.2017
Акція "Оберіг для захисника України"

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня)та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ "Куп’янський регіональний центр професійної освіти" з пропозицією взяти участь в обласній акції "Оберіг для захисника України".04.12.2017
5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю».01.12.2017
Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств».
29.11.2017
Манікюр в японському стилі

24 листопада 2017 року відбулось засідання гуртка технічної творчості в групі Пмт-10 на тему: «Дизайн нігтів в японському стилі». Учні виготовили зразки малюнків на відповідну тематику, після чого виконали дизайн нігтів в японському стилі з використанням різних сучасних технік дизайну: художнє розмальовування, оригінальні серії, слайдер-дизайн.


28.11.2017
"Людської пам’яті мости"

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, «Людської пам’яті мости». Учасники заходу - учні групи Пм-11 - дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.


28.11.2017
Проведено І етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З  метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 07 по 21 листопада 2017 року був проведений I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


27.11.2017
Огляд художньої самодіяльності триває

І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ Харківщини продовжили групи ІІ-ІІІ курсів ВПУ-27 – Тр-57С, ШЛМ-11, ТВ-46. 


23.11.2017
Проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З  метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 09 по 16 листопада 2017 року був проведений I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.День відкритих дверей 2017

        Протягом 2016-2017 навчального року учні випускних класів загальноосвітніх шкіл Куп’янського та прилеглих районів отримували допомогу педагогів ВПУ-27 у професійному самовизначенні. Під час неодноразових зустрічей знайомилися з рекламними листівками, буклетами, мобільними стендами, переглядали відеоматеріали. 

        Після проведеного профорієнтаційного заходу в Палаці культури імені В.І. Кошелева 27 квітня 2017 року Вище професійне училище №27 м.Куп'янськ організувало свій власний масштабний захід. Саме цього дня майже 300 учнів шкіл Куп'янського, Дворічанського, Сватівського, Борівського районів, які виявили інтерес до різних професій, прибули на День відкритих дверей у ВПУ №27.

        Так, для цьогорічних випускників було організовано своєрідний тест-драйв – десятихвилинні уроки з української мови, української літератури, англійської мови, спецтехнології перукарів. А прямо у вестибюлі училища працювала відкрита кухня, де на очах у відвідувачів учні з груп кухарів разом з майстрами виробничого навчання готували млинці, а також пригощали всіх бажаючих гарячою випічкою та фруктовим компотом.

        Гостям були запропоновані екскурсії кабінетами та майстернями, відвідини музею та виставки технічної та декоративно-прикладної творчості, перегляд відеофільмів про будні та свята навчального закладу, шоу перукарів та майстер-клас з манікюру, виступ колективу художньої самодіяльності – загалом, програма профорієнтаційного заходу досить повно охоплювала питання чому варто навчатися тій чи іншій професії і чому це слід робити саме у ВПУ №27.


Більше фото, як завжди, на наших сторінках в соціальних мережах VK, OK та Facebook


ПОШУК ПО САЙТУ

Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"