укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Навчально-матеріальна база » Бібліотека
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Бібліотека

Книжковий фонд бібліотеки Вищого професійного училища № 27 м.Куп’янськ складає понад 35 тисяч примірників, з них 22 тис. примірників - підручники, навчальні посібники, довідникові матеріали, у тому числі в електронному вигляді. Користуватися цими освітніми цифровими ресурсами можна як вдома, так і у комп'ютерному класі, кабінеті інформатики та інформаційних технологій, кімнатах самопідготовки гуртожитку ВПУ-27. Для цього достатньо отримати потрібний диск у бібліотеці училища.

Бібліотека має абонемент, простору читальну залу, де учні та педагоги ВПУ-27 працюють із довідковою та спеціальною літературою  і отримують необхідні консультації. Наявність у бібліотеці багатофункціонального пристрою та електронного каталогу робить співпрацю бібліотекаря та відвідувачів зручною та комфортною. Робоче місце 
бібліотекаря 
Читальна зала: 
засідання 
служби НТПІ 
Читальна зала: 
зустріч з 
поетами-земляками 
Н.В.Семененко 
та В.М.Венгеруком 
 Читальна зала: 
фрагмент тренінгу  
"Сімейні цінності" 

У читальній залі систематично організовуються книжкові виставки, проводяться заняття з формування інформаційної культури учнів, літературні вечори, зустрічі з цікавими людьми, виховні години, тренінги тощо.

Правила користування бібліотекою

Віртуальні виставки

Календар пам’ятних дат

ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"