укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Слюсар з ремонту автомобілів
08.12.2017
Форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

07 грудня 2017 року у сесійній залі Куп’янської міської ради пройшов форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків волонтерської роботи за 2017 рік.


07.12.2017
"Герої не вмирають"

07 грудня 2017 року в групі Тр-59 відбулася виховна година на тему: "Герої не вмирають", присвячена Дню Збройних Сил України.

Класний керівник Солонина О. П. провів екскурс в історію створення української армії.05.12.2017
Акція "Оберіг для захисника України"

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня)та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ "Куп’янський регіональний центр професійної освіти" з пропозицією взяти участь в обласній акції "Оберіг для захисника України".04.12.2017
5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю».01.12.2017
Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств».
29.11.2017
Манікюр в японському стилі

24 листопада 2017 року відбулось засідання гуртка технічної творчості в групі Пмт-10 на тему: «Дизайн нігтів в японському стилі». Учні виготовили зразки малюнків на відповідну тематику, після чого виконали дизайн нігтів в японському стилі з використанням різних сучасних технік дизайну: художнє розмальовування, оригінальні серії, слайдер-дизайн.


28.11.2017
"Людської пам’яті мости"

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, «Людської пам’яті мости». Учасники заходу - учні групи Пм-11 - дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.


28.11.2017
Проведено І етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З  метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 07 по 21 листопада 2017 року був проведений I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


27.11.2017
Огляд художньої самодіяльності триває

І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ Харківщини продовжили групи ІІ-ІІІ курсів ВПУ-27 – Тр-57С, ШЛМ-11, ТВ-46. 


23.11.2017
Проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З  метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 09 по 16 листопада 2017 року був проведений I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.Слюсар з ремонту автомобілів

Підготовка з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» у ВПУ-27 здійснюється на основі базової загальної середньої освіти. 

Термін навчання - 2 роки 10 місяців. 

Після закінчення училища випускники одержують повну загальну середню освіту та робітничу професію «Слюсар з ремонту автомобілів» 4 розряду.  Урок виробничого
навчання
в авторемонтній
майстерні ВПУ-27
 Урок виробничого
навчання
на підприємстві
Лауреат обласного
конкурсу фахової
 майстерності
з професії
«Слюсар з ремонту
автомобілів», учень гр. Ас-9
Олексій Несвятипаска
 
Заняття в групі
слюсарів з ремонту
автомобілів
проводить спеціаліст
Служби Старших
Експертів (Німеччина)
В.Функ

Під час навчання професії учні оволодівають такими знаннями, вміннями та навичками: вивчають будову автомобіля, принцип роботи кожного вузла та агрегату; перелік робіт, які необхідно виконати при обслуговуванні автомобілів; сучасні технології ремонту та обслуговування автомобілів для забезпечення їх ефективної експлуатації; правила підтримання систем і механізмів автомобіля у робочому стані. 

Професійно-теоретична підготовка слюсарів з ремонту автомобілів проходить в кабінетах загальнотехнічного та спеціального циклів, які в повному обсязі обладнані необхідною кількістю макетів, агрегатів, механізмів, деталей, наочних посібників та інших дидактичних засобів навчання. 

Професійно-практична підготовка відбувається в авторемонтній майстерні, яка обладнана автомобілем ГАЗ-53, різноманітними вузлами, двигунами, агрегатами. Майстерня має необхідну кількість дидактичного матеріалу. 

Закріплюють знання учні і під час проходження виробничої практики на підприємствах міста Куп’янська. 
      
Наші випускники працевлаштовані на підприємствах: 
  • Станція технічного обслуговування фізична особа-підприємець "Максименко А. П."
  • Приватне підприємство "Тіс-АВТО"
  • Станція технічного обслуговування приватне підприємство "Гогін С. В."
  • Станція технічного обслуговування приватне підприємство "Гранат"
  • Товариство з обмеженою відповідальністю приватне підприємство "АВТОК"
  • Філія приватного автотранспортного підприємства "Харків-АВТО" станція технічного обслуговування № 7


ПОШУК ПО САЙТУ

Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"