укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник
08.12.2017
Форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

07 грудня 2017 року у сесійній залі Куп’янської міської ради пройшов форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків волонтерської роботи за 2017 рік.


07.12.2017
"Герої не вмирають"

07 грудня 2017 року в групі Тр-59 відбулася виховна година на тему: "Герої не вмирають", присвячена Дню Збройних Сил України.

Класний керівник Солонина О. П. провів екскурс в історію створення української армії.05.12.2017
Акція "Оберіг для захисника України"

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня)та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ "Куп’янський регіональний центр професійної освіти" з пропозицією взяти участь в обласній акції "Оберіг для захисника України".04.12.2017
5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю».01.12.2017
Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств».
29.11.2017
Манікюр в японському стилі

24 листопада 2017 року відбулось засідання гуртка технічної творчості в групі Пмт-10 на тему: «Дизайн нігтів в японському стилі». Учні виготовили зразки малюнків на відповідну тематику, після чого виконали дизайн нігтів в японському стилі з використанням різних сучасних технік дизайну: художнє розмальовування, оригінальні серії, слайдер-дизайн.


28.11.2017
"Людської пам’яті мости"

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, «Людської пам’яті мости». Учасники заходу - учні групи Пм-11 - дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.


28.11.2017
Проведено І етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З  метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 07 по 21 листопада 2017 року був проведений I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


27.11.2017
Огляд художньої самодіяльності триває

І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ Харківщини продовжили групи ІІ-ІІІ курсів ВПУ-27 – Тр-57С, ШЛМ-11, ТВ-46. 


23.11.2017
Проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З  метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 09 по 16 листопада 2017 року був проведений I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник

Підготовка кваліфікованих робітників з професії "Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник" у ВПУ-27 здійснюється як на основі базової загальної середньої освіти, так і на основі повної загальної середньої освіти. Термін навчання — 2 роки 10 місяців, 1 рік 5 місяців відповідно.  

Учні, які навчаються на основі базової загальної середньої освіти, у ВПУ-27 отримують повну загальну середню освіту і робітничі професії "Перукар (перукар-модельєр)" 2 класу, "Манікюрник" 2 розряду. 

Учні, які навчаються на основі повної загальної середньої освіти, отримують робітничі професії "Перукар (перукар-модельєр)" 1 класу, "Манікюрник" б/р. 


     
 Урок спецтехнології
 Урок
виробничого навчання
в манікюрній майстерні
 Урок
виробничого навчання
в майстерні перукарів
Тематична лінійка
перукарів
 
Під час навчання учні знайомляться з правилами та прийомами надання перукарських послуг - миття та фарбування волосся.  Навчаються виконувати стрижки волосся та модельні зачіски, готувати фарбуючі суміші та розчини для хімічної завивки. Виготовляють постижерні вироби (прикраси для волосся), вивчають технологію виконання манікюру. 

Професійно-теоретична підготовка з цієї професії проходить в кабінетах загальнотехнічного та спеціального циклів, які мають в достатній кількості матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення. Спеціальні дисципліни викладаються в кабінеті спеціальних предметів перукарів, манікюрників, який має змістовні, оформлені на високому рівні стенди, дидактичні матеріали, наочні посібники, що виготовлені учнями. 

Професійно-практична підготовка проходить у сучасних майстерні перукарів та манікюрній майстерні. Майстерня перукарів має 10 робочих місць, відповідне навчально-методичне забезпечення; оснащена електросушаркою, електричним водонагрівачем, сучасним обладнанням для миття голови, необхідним інструментом, пристроями. Манікюрна майстерня має 8 робочих місць, виробничий витяжний пристрій, раковину для миття рук, необхідний інструмент, матеріали, відповідне навчально-методичне забезпечення. 

Після закінчення училища наші учні працюють як у приватних, так і у державних організаціях побутового обслуговування населення, а саме: перукарнях, салонах краси, манікюрних кабінетах, а також мають можливість створити власні підприємства з обслуговування населення. 
   
 
 


ПОШУК ПО САЙТУ

Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"