укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Професії » Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник

Підготовка кваліфікованих робітників з професії "Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник" у ВПУ-27 здійснюється як на основі базової загальної середньої освіти, так і на основі повної загальної середньої освіти. Термін навчання — 2 роки 10 місяців, 1 рік 5 місяців відповідно.  

Учні, які навчаються на основі базової загальної середньої освіти, у ВПУ-27 отримують повну загальну середню освіту і робітничі професії "Перукар (перукар-модельєр)" 2 класу, "Манікюрник" 2 розряду. 

Учні, які навчаються на основі повної загальної середньої освіти, отримують робітничі професії "Перукар (перукар-модельєр)" 1 класу, "Манікюрник" б/р. 


     
 Урок спецтехнології
 Урок
виробничого навчання
в манікюрній майстерні
 Урок
виробничого навчання
в майстерні перукарів
Тематична лінійка
перукарів
 
Під час навчання учні знайомляться з правилами та прийомами надання перукарських послуг - миття та фарбування волосся.  Навчаються виконувати стрижки волосся та модельні зачіски, готувати фарбуючі суміші та розчини для хімічної завивки. Виготовляють постижерні вироби (прикраси для волосся), вивчають технологію виконання манікюру. 

Професійно-теоретична підготовка з цієї професії проходить в кабінетах загальнотехнічного та спеціального циклів, які мають в достатній кількості матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення. Спеціальні дисципліни викладаються в кабінеті спеціальних предметів перукарів, манікюрників, який має змістовні, оформлені на високому рівні стенди, дидактичні матеріали, наочні посібники, що виготовлені учнями. 

Професійно-практична підготовка проходить у сучасних майстерні перукарів та манікюрній майстерні. Майстерня перукарів має 10 робочих місць, відповідне навчально-методичне забезпечення; оснащена електросушаркою, електричним водонагрівачем, сучасним обладнанням для миття голови, необхідним інструментом, пристроями. Манікюрна майстерня має 8 робочих місць, виробничий витяжний пристрій, раковину для миття рук, необхідний інструмент, матеріали, відповідне навчально-методичне забезпечення. 

Після закінчення училища наші учні працюють як у приватних, так і у державних організаціях побутового обслуговування населення, а саме: перукарнях, салонах краси, манікюрних кабінетах, а також мають можливість створити власні підприємства з обслуговування населення. 
   
 
 


ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"