укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Професії » Кухар. Кондитер
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Кухар. Кондитер

Прийом на навчання за професією "Кухар. Кондитер" у ВПУ-27 здійснюється на основі базової загальної середньої освіти. 

Термін навчання - 2 роки 10 місяців. 

Випускники отримують повну загальну середню освіту і професії "Кухар" 3 розряду; "Кондитер" 3 розряду. 
  
За період навчання учні здобувають такі знання, вміння та навички, як підбирання посуду, інвентарю, інструменту для організації робочого місця; вивчають технологію приготування страв та організацію виробництва підприємств громадського харчування; вчаться економно використовувати сировину та енергоресурси, вчаться працювати з допомогою машин і механізмів, які використовуються в харчовій промисловості. 
 Урок спецтехнології
Урок виробничого
навчання у ВПУ-27
Урок виробничого
навчання у ВПУ-27
Конкурс професійної
майстерності кухарів
у ВПУ-27

Професійно-теоретичну підготовку учні груп "Кухар. Кондитер" проходять в кабінетах загальнотехнічного та спеціального циклів, які мають технічні засоби навчання, наочні посібники, муляжі, стенди, схеми та інші дидактичні засоби навчання, відповідне оснащення та методичне забезпечення. 

Професійно-практична підготовка кухарів, кондитерів проходить у сучасній лабораторії, яка має необхідне обладнання (електроплити, холодильник та інше), достатнє навчально-методичне забезпечення. Закріпляють свої навички учні під час виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах громадського харчування.  

Випускники з професії "Кухар. Кондитер" працюють на підприємствах громадського харчування різних форм власності, на промислових підприємствах, таких як ВАТ "Куліничівський хлібозавод", Куп’янський м’ясокомбінат, Куп’янський молочно-консервний комбінат. 

     

ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"