укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Професії » Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів

Підготовка за професією "Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів" здійснюється на основі базової загальної середньої освіти та повної загальної середньої освіти. Термін навчання — 2 роки 10 місяців та 1 рік 5 місяців відповідно. 

Учні, які навчаються на основі базової загальної середньої освіти, у ВПУ-27 отримують повну загальну середню освіту і робітничі професії «Продавець продовольчих товарів» 4 розряду; «Продавець непродовольчих товарів» 3 розряду. 

Учні, які навчаються на основі повної загальної середньої освіти, по закінченню училища отримують робітничі професії «Продавець продовольчих товарів» 4 розряду; «Продавець непродовольчих товарів» 3 розряду. 


 
Урок
виробничого навчання
у ВПУ-27
 Екскурсія
до магазину "Пікнік"
(смт.Ківшарівка)
Тематична лінійка
продавців
 Учні ВПУ-27 - учасники
обласного конкурсу
фахової майстерності
продавців

Учні вільно орієнтуються в широкому асортименті товарів, знають товарознавчу характеристику кожного з них, вміють прийняти та підготувати його до продажу, знають технологічний процес продажу. 
      
При цьому вони легко користуються інвентарем, обладнанням, мають навички роботи на вагах та касових апаратах різних типів. 

Учні вивчають облік та звітність в магазині, вміють заповнювати документи, звіти, вивчають основні елементи культури торгівлі та професійної етики. 

Професійно-теоретичну підготовку учні здобувають в кабінетах загальнотехнічного та професійно-теоретичного циклів, які мають відповідне матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення.  

Крім того, учні проходять навчання у кабінетах спецпредметів для цієї професії, які оснащені відповідними наочними посібниками, дидактичними матеріалами, інструментом, інвентарем тощо. 

Професійно-практичну підготовку учні здобувають в навчальному магазині, який має ваги та контрольно-касові апарати різних типів, оснащений достатньою кількістю навчально-методичних матеріалів, дидактичних засобів навчання. 

Випускники училища з цієї професії успішно працюють в торгівельних організаціях та установах міста Куп’янська та району, міста Харкова як державної, так і приватної форм власності. 
ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"