укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Професії » Верстатник широкого профілю
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Верстатник широкого профілю

Прийом на навчання за професією "Верстатник широкого профілю" здійснюється на основі базової загальної середньої освіти. Термін навчання — 2 роки 10 місяців.

Під час навчання учні здобувають повну загальну середню освіту і робітничу професію «Верстатник широкого профілю» 4 розряду. 

В процесі навчання учні оволодівають навичками роботи на токарних, фрезерних, свердлувальних та шліфувальних верстатах; навчаються читати та виконувати креслення деталей; розробляють технологічні процеси обробки деталей; виконують нескладні економічні розрахунки тощо. 


  Урок спецтехнології

Професійно-теоретична підготовка проходить в кабінетах загальнотехнічного та спеціального циклів, які оснащені сучасним обладнанням, мають достатню кількість матеріально-технічних засобів, відповідне навчально-методичне забезпечення. 

  Урок виробничого навчання
Захист
дипломної роботи

Професійно-практична підготовка проходить на токарній дільниці, яка оснащена токарними, фрезерними та іншими верстатами, в лабораторії різання та на підприємствах міста та району. 

  Тематична лінійка

Формування в учнів інтересу до професії здійснюється також під час позаурочних заходів: тематичних тижнів, лінійок тощо.

Професія користується широким попитом, тому випускники працюють на усіх підприємствах міста і району, які мають металообробне обладнання.   

ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"