укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Професії » Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрозварник ручного зварювання
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрозварник ручного зварювання

Прийом на навчання за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрозварник ручного зварювання" здійснюється на основі повної загальної середньої освіти. Термін навчання — 1 рік 5 місяців. 

Після закінчення училища учні здобувають кваліфікації «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» 2 розряду, "Електрозварник ручного зварювання" 3 розряду. 

 
  Уроки виробничого навчання
в електромонтажній майстерні ВПУ-27
Ознайомлювальні
роботи
в газозварювальній
майстерні ВПУ-27

Електрозварювальна
майстерня ВПУ-27


Під час навчання з цієї професії учні здобувають знання, вміння та навички в обслуговуванні силових та освітлювальних приладів, займаються перевіркою, розбиранням та складанням електричних схем, керуванням електроприладами, виявляють вузли, де виникло замикання, здійснюють вимкнення цих вузлів з електромережі та їх подальший ремонт, займаються ремонтом побутової техніки. 
  
Професійно-теоретичну підготовку учні проходять в кабінетах загальнотехнічного та спеціального циклів, які мають відповідне матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення. 

Спеціальну підготовку учні проходять в кабінеті спецпредметів для професій електротехнічного профілю, який має матеріально-технічне та методичне забезпечення згідно вимог кваліфікаційних характеристик. 

Професійно-практичну підготовку учні проходять в електромонтажній, електрозварювальній майстернях, які мають відповідне матеріально-технічне та методичне забезпечення,  на підприємствах міста та району. 


ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"