укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Професії » Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях

Галузь знань: "Машинобудування та металообробка"
Спеціальність: "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях"
Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст
Термін навчання: 4 роки 10 місяців

На другому ступені навчання учні здобувають повну загальну середню освіту і робітничу професію «Верстатник широкого профілю» 4 розряду (термін навчання - 3 роки); на третьому - кваліфікацію "Верстатник широкого профілю" 5 розряду. Після закінчення третього ступеню навчання (термін - 1 рік 10 місяців) випускникам присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст» (кваліфікація: технік-технолог). 

У процесі навчання учні розробляють технологічні процеси обробки деталей, складають програми обробки деталей на верстатах з програмним керуванням, оволодівають навичками організації та управління виробництвом машинобудівного профілю. 

Для навчання молодших спеціалістів в училищі є відповідна навчально-матеріальна база. Професійно-теоретична підготовка здійснюється в кабінетах загальнотехнічного та спеціального циклів, які оснащені сучасним обладнанням, мають достатню кількість матеріально-технічних засобів, навчально-методичне забезпечення. 


 Урок спецтехнології

Професійно-практична підготовка проходить на токарній дільниці, яка оснащена токарними, фрезерними та іншими верстатами, тренажерами для верстатів з ЧПК; в лабораторії різання; на підприємствах міста та району. Лабораторно-практична
робота
Урок виробничого
навчання
Фрагмент тематичного тижня
 
Формування в учнів інтересу до професії здійснюється і під час позаурочних заходів: тематичних тижнів, лінійок тощо.

Випускники груп працюють на підприємствах машинобудівного та ливарного профілів на посадах: змінний майстер, начальник дільниці, бригадир, технолог. 

ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"