укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Професії » Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки

Підготовка кваліфікованих робітників з професії "Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки" у ВПУ-27 здійснюється на основі повної загальної середньої освіти. Термін навчання - 1 рік 5 місяців. 

Після закінчення навчання за професією "Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки" випускники здобувають кваліфікації "Оператор комп’ютерного набору" 1 категорії; "Оператор комп’ютерної верстки" 3 категорії. 

   

Практичні заняття у лабораторії інформатики
та інформаційних технологій ВПУ-27
 
Уроки виробничого навчання
у комп'ютерному класі ВПУ-27
 

Професійно-теоретична підготовка з професії "Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки" здійснюється в кабінетах загально-технічного та спеціального циклів, які мають відповідне матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення. 

Предмети професійно-теоретичного циклу викладаються в кабінетах відповідного спрямування, які  мають змістовні стенди, дидактичні матеріали, технічні засоби навчання, наочні посібники,  які частково виготовлені руками учнів. Лабораторно-практичні заняття проходять у лабораторії інформатики та інформаційних технологій. В лабораторії є інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, ноутбук, 10 комп'ютерів, підключених до мережі Internet та оснащених відеокамерами, кондиціонер. 

Професійно-практична підготовка проходить у сучасній майстерні "Комп’ютерний клас", яка має 15 робочих місць. Майстерня забезпечена комп’ютерами з підключенням до мережі Internet, кольоровим принтером, сканером, кондиціонерами.    

Виробничу практику учні проходять в організаціях міста та регіону, як от: Куп’янська міська рада, Куп’янська міська лікарня, управління праці та соціального захисту населення, відділ юстиції, відділ освіти, машинобудівний завод, школи та приватні підприємства. 

Після закінчення училища наші випускники працюють за отриманою професією як у державних, так і у приватних організаціях. 
 

ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"