укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки
08.12.2017
Форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

07 грудня 2017 року у сесійній залі Куп’янської міської ради пройшов форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків волонтерської роботи за 2017 рік.


07.12.2017
"Герої не вмирають"

07 грудня 2017 року в групі Тр-59 відбулася виховна година на тему: "Герої не вмирають", присвячена Дню Збройних Сил України.

Класний керівник Солонина О. П. провів екскурс в історію створення української армії.05.12.2017
Акція "Оберіг для захисника України"

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня)та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ "Куп’янський регіональний центр професійної освіти" з пропозицією взяти участь в обласній акції "Оберіг для захисника України".04.12.2017
5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю».01.12.2017
Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств».
29.11.2017
Манікюр в японському стилі

24 листопада 2017 року відбулось засідання гуртка технічної творчості в групі Пмт-10 на тему: «Дизайн нігтів в японському стилі». Учні виготовили зразки малюнків на відповідну тематику, після чого виконали дизайн нігтів в японському стилі з використанням різних сучасних технік дизайну: художнє розмальовування, оригінальні серії, слайдер-дизайн.


28.11.2017
"Людської пам’яті мости"

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, «Людської пам’яті мости». Учасники заходу - учні групи Пм-11 - дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.


28.11.2017
Проведено І етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З  метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 07 по 21 листопада 2017 року був проведений I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


27.11.2017
Огляд художньої самодіяльності триває

І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ Харківщини продовжили групи ІІ-ІІІ курсів ВПУ-27 – Тр-57С, ШЛМ-11, ТВ-46. 


23.11.2017
Проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З  метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 09 по 16 листопада 2017 року був проведений I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки

Підготовка кваліфікованих робітників з професії "Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки" у ВПУ-27 здійснюється на основі повної загальної середньої освіти. Термін навчання - 1 рік 5 місяців. 

Після закінчення навчання за професією "Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки" випускники здобувають кваліфікації "Оператор комп’ютерного набору" 1 категорії; "Оператор комп’ютерної верстки" 3 категорії. 

   

Практичні заняття у лабораторії інформатики
та інформаційних технологій ВПУ-27
 
Уроки виробничого навчання
у комп'ютерному класі ВПУ-27
 

Професійно-теоретична підготовка з професії "Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки" здійснюється в кабінетах загально-технічного та спеціального циклів, які мають відповідне матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення. 

Предмети професійно-теоретичного циклу викладаються в кабінетах відповідного спрямування, які  мають змістовні стенди, дидактичні матеріали, технічні засоби навчання, наочні посібники,  які частково виготовлені руками учнів. Лабораторно-практичні заняття проходять у лабораторії інформатики та інформаційних технологій. В лабораторії є інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, ноутбук, 10 комп'ютерів, підключених до мережі Internet та оснащених відеокамерами, кондиціонер. 

Професійно-практична підготовка проходить у сучасній майстерні "Комп’ютерний клас", яка має 15 робочих місць. Майстерня забезпечена комп’ютерами з підключенням до мережі Internet, кольоровим принтером, сканером, кондиціонерами.    

Виробничу практику учні проходять в організаціях міста та регіону, як от: Куп’янська міська рада, Куп’янська міська лікарня, управління праці та соціального захисту населення, відділ юстиції, відділ освіти, машинобудівний завод, школи та приватні підприємства. 

Після закінчення училища наші випускники працюють за отриманою професією як у державних, так і у приватних організаціях. 
 

ПОШУК ПО САЙТУ

Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"