укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Міжнародна співпраця
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Міжнародна співпраця

 
Зберігаючи кращі традиції національної освіти, адміністрація училища прагне запровадити у навчально-виховний процес й міжнародний освітянський досвід. 

З цією метою училище бере участь у міжнародних програмах і грантах. За період з 2006 р. по сьогодняшній день його партнерами стали: 
  • Служба Старших Експертів (Німеччина);
  • Спілка технічної співпраці Німеччини;
  • Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» (Україна), яка заснована Фондом Євразія – американською некомерційною благодійною організацією.
Результатом проектів «Якісна професійно-практична підготовка в навчальному закладі як основа майбутнього професійного успіху» (2007/2008 рр.), реалізованих спільно зі Службою Старших Експертів (Німеччина), є набуття педагогічними працівниками ВПУ-27 міжнародного досвіду в галузях машинобудування та автомобільної промисловості. 
 
Внаслідок реалізації проекту «Реформа професійної освіти в напрямку енергоефективності» (міжнародний партнер ВПУ-27 - Спілка технічної співпраці Німеччини) з 2008/2009 н. р. у навчальний процес училища введено курс «Основи енергоефективності». 
 
В липні 2011 року завершився проект «Вдосконалення професійної освіти в Харківській області». В цьому проекті навчальний заклад виступив соціальним партнером громадської організації «Гармонія» Піклувальної ради ВПУ-27 і міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» (Україна), яка заснована Фондом Євразія – американською некомерційною благодійною організацією. Докладніше про проект можна дізнатися за наступними посиланнями: 
 ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"