укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Кіноекскурс
13.10.2017
До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свята в читальній залі бібліотеки організована відповідна книжкова виставка.

11.10.2017
Чемпіони м. Куп’янська з легкої атлетики - команда ВПУ-27

10 жовтня 2017 року в сел. Ківшарівка на стадіоні «Металург» проходила першість м. Куп’янська з легкої атлетики. Збірна команда ВПУ-27 взяла участь у змаганнях і стала абсолютним чемпіоном у командному заліку. Команда нагороджена кубком, а спортсмени – медалями.

10.10.2017
"Японія - така далека, така близька"

09 жовтня 2017 року в гр.Пм-10 відбулась виховна година з теми «Японія - така далека, така близька», яка проходила в рамках плану заходів оголошеного року Японії в Україні. 

06.10.2017
Футбольний марафон першості училища з футболу

Добіг до кінця футбольний марафон першості училища з футболу. Два тижні змагалися футбольні команди на кожному курсі. Переможці курсових першостей зустрілися між собою за право бути абсолютним чемпіоном. 

03.10.2017
Виховна година

2 жовтня 2017 року у групі ІІІ курсу Пм-10 було проведено відкриту виховну годину з елементами тренінгу на тему «Охота на роботу».

02.10.2017
День працівників освіти в училищі

Напередодні Дня працівників освіти у ВПУ-27 відбувся святковий концерт. Учні привітали своїх настаників: викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників навчального закладу.28.09.2017
Виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч»

26 вересня 2017 року у групі Пк-20 (керівники Грибовода Н. І., Чиркіна В. О.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч».

 
26.09.2017
Щорічний турнір з волейболу серед вчителів

Другий щорічний турнір з волейболу серед вчителів та викладачів міста "Teachers battle", присвячений Дню працівників освіти, пройшов у школі № 1.

22.09.2017
Змагання з паркового волейболу

19 вересня на центральному пляжі м.Куп’янська відбулися міські змагання з паркового волейболу.

 

22.09.2017
Кіноекскурс

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка.
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події.
 


Кіноекскурс

 

У 2017 році День машинобудівника співпав із Днем селища ливарників – Ківшарівка. 
Напередодні цих свят працівниками міського Палацу культури імені В. І. Кошелева було проведено низку заходів, присвячених святкуванню події. 

19 та 21 вересня до першокурсників та старшокурсників Вищого професійного училища №27 м. Куп’янськ завітали представники Палацу культури: завідувач міської бібліотеки №2 Нардід Олена Миколаївна та технічний працівник Друшляк Сергій Леонідович, які провели цікавий виховний захід – кіноекскурс "Невичерпне джерело минулого". Учні нашого училища прослухали змістовну лекцію про історію виникнення селища та його розвиток. Найцікавішою виявилася сторінка усного журналу про будівництво Куп’янского ливарного заводу та його директора Віктора Івановича Кошелева – людину щирої, безмежної душі, завдяки якому ми живемо у нашій молодій прекрасній Ківшарівці.

Також студентська молодь дізналася про видатних людей селища Ківшарівки, яких знає вся Україна. 
Змістовну, захоплюючу інформацію було завершено переглядом фільму, учні поринули у минуле Ківшарівки, а також у сьогодення. 

У теплій, дружній атмосфері було проведено даний захід.
ПОШУК ПО САЙТУ
Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"