укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Заходи щодо застосування державної мови
08.12.2017
Форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

07 грудня 2017 року у сесійній залі Куп’янської міської ради пройшов форум волонтерів Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків волонтерської роботи за 2017 рік.


07.12.2017
"Герої не вмирають"

07 грудня 2017 року в групі Тр-59 відбулася виховна година на тему: "Герої не вмирають", присвячена Дню Збройних Сил України.

Класний керівник Солонина О. П. провів екскурс в історію створення української армії.05.12.2017
Акція "Оберіг для захисника України"

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня)та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ "Куп’янський регіональний центр професійної освіти" з пропозицією взяти участь в обласній акції "Оберіг для захисника України".04.12.2017
5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю».01.12.2017
Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств».
29.11.2017
Манікюр в японському стилі

24 листопада 2017 року відбулось засідання гуртка технічної творчості в групі Пмт-10 на тему: «Дизайн нігтів в японському стилі». Учні виготовили зразки малюнків на відповідну тематику, після чого виконали дизайн нігтів в японському стилі з використанням різних сучасних технік дизайну: художнє розмальовування, оригінальні серії, слайдер-дизайн.


28.11.2017
"Людської пам’яті мости"

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, «Людської пам’яті мости». Учасники заходу - учні групи Пм-11 - дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.


28.11.2017
Проведено І етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З  метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 07 по 21 листопада 2017 року був проведений I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


27.11.2017
Огляд художньої самодіяльності триває

І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ Харківщини продовжили групи ІІ-ІІІ курсів ВПУ-27 – Тр-57С, ШЛМ-11, ТВ-46. 


23.11.2017
Проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З  метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури у ВПУ № 27 з 09 по 16 листопада 2017 року був проведений I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика.Заходи щодо застосування державної мови

   

№ 

з/п

Назва заходу

Дата

Відповідальний

1
Ознайомитися на засіданні методичної ради з листом МОН України від 07.10.2016 р. №1/9-542 «Щодо застосування державної мови» 12.10.16 Кравцов В.А.

2

Розробити план організаційно-практичних заходів щодо реалізації мовного законодавства України  у частині застосування державної мови у навчальному закладі До 13.10.16 Корякіна О.М.
3
Провести інструктивно-методичну нараду з педагогами щодо застосування державної мови у навчальному закладі 24.10.16 Корякіна О.М.
4
Внести зміни і корективи у плани роботи методичних комісій щодо обговорення листа МОН України від 07.10.2016 р. №1/9-542 «Щодо застосування державної мови»
05.12.16

Нечволод Н.А.
Шариш Н.В.

Зіньковський В.В.

5
Виносити питання щодо мовного законодавства України на засідання педагогічної ради За планом Кравцов В.А.
6
Провести моніторинг теоретико-методичної та психолого-педагогічної готовності працівників щодо застосування української мови у навчальному закладі Листопад

Чиркіна В.О.
Костюк Т.І.
Шевченко С.А.

7
Здійснювати систематичний контроль за якісним проведенням уроків, позакласних заходів державною мовою Постійно Ткаченко В.В.
Корякіна О.М.
Іванова Л.М.
Рибалка Н.Г.
Лежнюк Ю.А.
8
Організувати систематичне інформування педагогічного колективу про нові надходження до бібліотеки, Інтернет-ресурсів, які можна використати в практичній діяльності щодо реалізації мовного законодавства України Постійно

Хаустова Л.Ю.
Соломєнна Т.Г.
Кузніченко А.О.

9
Розпочинати роботу над проектами робочих навчальних планів З 01.03.17  Ткаченко В.В.
10
Інформувати батьків та учнів щодо реалізації мовного законодавства України Постійно Керівники
груп
11
Проводити систематичне висвітлення на веб-сайті училища обговорення питання щодо застосування державної мови За планом

Соломєнна Т.Г.
Кузніченко А.О.

12

З метою розширення сфери застосування державної мови, її популяризації в учнівському середовищі та педагогічному колективі залучати молодь та педагогів до участі у:

- навчально-виховних заходах:

 • мовних конкурсах;
 • предметних гуртках;
 • гуртках технічної творчості;
 • тематичних виховних годинах за напрямками «Національно-патріотичне та громадянське виховання»;
 • предметних тижнях;
 • тематичних лінійках;
 • випуску стіннівок, інформаційних бюлетенів, плакатів тощо;
 • тематичних виставках літератури;
 • інформаційних вісниках, оголошеннях тощо.

-         культурно-просвітницьких заходах:

 • оглядах художньої самодіяльності;
 • зустрічах з місцевими поетами та письменниками;
 • відвідуванні Куп’янського краєзнавчого музею;
 • виступах гуртківців у гуртожитку з літературно-музичними композиціями за темою «Моя найкраща в світі сторона – чарівна, неповторна Україна»;
 • круглих столах, годинах історичної пам’яті, духовності, мужності, спілкування, дискусіях, відвертих розмовах, диспутах за темами «Про рідну мову і духовну культуру», «Мова – це серце народу, жива душа його»;
 • віртуальних екскурсіях «Сім чудес України», «Святими шляхами Кобзаря» тощо.
За планом

Ткаченко В.В.
Корякіна О.М.
Іванова Л.М.
Рибалка Н.Г.
Лежнюк Ю.А.

 

 

 ПОШУК ПО САЙТУ

Корисні посилання

f3 
 
Статистика відвідувань

Фанки Лайн 
© 2007 "Вище професійне училище №27"